Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (2023)

Vertraagde Nyse -04:02:01 2019-04-23 uur EDT Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (1) 5-daagse wissel 1 januari Verandering
9.920 Amerikaanse Dollar -7,72% +2104,44% +1300,54%
31 juliRite Aid Corporation kondigt directiewijzigingen aanCI
13 juliOnverzekerde Amerikaanse patiënten betalen tot $ 330 voor Eli Lilly's insuline van $ 25, zegt senator WarrenMET BETREKKING TOT

18 juni 2015 om 08:16 uur

Deel

Netto-inkomen in het eerste kwartaal van $ 18,8 miljoen en netto-inkomen per verwaterd aandeel van $ 0,02, inclusief $ 0,02 aan EnvisionRx-acquisitiegerelateerde uitgaven, vergeleken met het netto-inkomen van vorig jaar in het eerste kwartaal van $ 41,4 miljoen en netto-inkomen per verwaterd aandeel van $ 0,04 aangepaste EBITDA in het eerste kwartaal van $ 299,3 Miljoen vergeleken met aangepaste EBITDA van $ 282,6 miljoen in voorgaande eerste kwartaal Rite Aid Updates Outlook voor fiscaal 2016 om de verwachte resultaten van EnvisionRx op te nemen

Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) heeft vandaag bedrijfsresultaten bekendgemaakt voor het fiscale eerste kwartaal eindigend op 30 mei 2015. Het bedrijf rapporteerde een omzet van $6,6 miljard, een nettowinst van $18,8 miljoen of $0,02 per verwaterd aandeel, en een aangepaste EBITDA van $299,3 miljoen, of 4,5 procent van de omzet.

"Onze resultaten over het eerste kwartaal weerspiegelen de voortdurende vooruitgang die we boeken bij het positioneren van Rite Aid voor groei, inclusief stijgingen in de verkoop in dezelfde winkel, het aantal recepten in dezelfde winkel en de aangepaste EBITDA", aldus John Standley, voorzitter en CEO van Rite Aid. “We hebben deze positieve resultaten behaald terwijl we ook aanzienlijke strategische investeringen hebben gedaan om onze transformatie naar een retailbedrijf in de gezondheidszorg voort te zetten. Door initiatieven zoals het toevoegen van RediClinics aan Rite Aid-winkels, het lanceren van het baanbrekendewellness+ met Plentiprogramma en onze aanstaande overname van EnvisionRx, blijven we sterk gefocust op het leveren van een gedifferentieerde ervaring aan onze klanten en een hoger niveau van zorg aan de gemeenschappen die we bedienen.”

Samenvatting eerste kwartaal

De inkomsten voor het kwartaal waren $ 6,6 miljard tegenover een omzet van $ 6,5 miljard in het eerste kwartaal van vorig jaar. De omzet steeg met 2,8 procent, voornamelijk als gevolg van een stijging van de omzet in dezelfde winkels.

Dezelfde winkelverkopen voor het kwartaal stegen met 2,9 procent ten opzichte van het voorgaande jaar, bestaande uit een stijging van 0,6 procent in front-endverkopen en een stijging van 3,9 procent in apotheekverkopen. De verkoop van apotheken omvatte een negatieve impact van ongeveer 165 basispunten door de introductie van nieuwe generieke geneesmiddelen. Het aantal ingevulde recepten in dezelfde winkels steeg met 1,6 procent ten opzichte van dezelfde periode vorig jaar. De verkoop op recept was goed voor 69,1 procent van de totale verkoop van drogisterijen en de inkomsten van derden op recept waren 97,7 procent van de verkoop van apotheken.

De nettowinst bedroeg $ 18,8 miljoen of $ 0,02 per verwaterd aandeel vergeleken met de nettowinst in het eerste kwartaal van vorig jaar van $ 41,4 miljoen of $ 0,04 per verwaterd aandeel. De daling van het nettoresultaat was voornamelijk het gevolg van rente en andere incrementele kosten vóór belastingen van $ 36,0 miljoen, of $ 0,02 per aandeel na belastingen, die werden gemaakt in verband met de aanstaande overname van EnvisionRx door het bedrijf. Deze incrementele kosten werden gedeeltelijk gecompenseerd door een stijging van de Adjusted EBITDA.

De aangepaste EBITDA (die is afgestemd op het nettoresultaat in de bijgevoegde tabel) was $ 299,3 miljoen of 4,5 procent van de omzet voor het eerste kwartaal vergeleken met $ 282,6 miljoen of 4,4 procent van de omzet voor dezelfde periode vorig jaar. De aangepaste EBITDA verbeterde dankzij een stijging van de brutowinst van front-end en apotheken, gedeeltelijk gecompenseerd door een stijging van de verkoop-, algemene en administratieve kosten in verband met ons hogere verkoopniveau, de uitbreiding van de kliniek en de uitrol van het Plenti-programma.

In het eerste kwartaal heeft het bedrijf 2 winkels verplaatst, 108 winkels verbouwd en 1 winkel uitgebreid, waardoor het totale aantal wellnesswinkels in de hele keten op 1.741 komt. Het bedrijf sloot ook 4 winkels, wat resulteerde in een totaal aantal winkels van 4.566 aan het einde van het eerste kwartaal.

Rite Aid werkt fiscale richtlijnen voor 2016 bij om de verwachte resultaten van EnvisionRx op te nemen

Rite Aid heeft haar fiscale richtlijnen voor 2016 bijgewerkt om de verwachte resultaten van EnvisionRx weer te geven voor de periode na de transactieafronding, die naar verwachting begin juli zal plaatsvinden. Rite Aid heeft ook haar richtlijnen bijgewerkt om de kosten weer te geven voor het herfinancieren van haar 8% First Lien Notes met looptijd tot 2020. De inkomsten, inclusief PBM-inkomsten, zullen naar verwachting tussen $ 30,7 miljard en $ 31,2 miljard bedragen. Drogisterij-omzet zal naar verwachting tussen $ 26,9 miljard en $ 27,4 miljard bedragen en dezelfde winkelomzet zal variëren van een stijging van 2,50 procent tot een stijging van 4,50 procent ten opzichte van fiscaal 2015. Aangepaste EBITDA (die is afgestemd op netto-inkomen op de bijgevoegde tabel) begeleiding is naar verwachting tussen $ 1,350 miljard en $ 1,450 miljard en de nettowinst tussen $ 150,0 miljoen en $ 230,0 miljoen of inkomsten per verwaterd aandeel van $ 0,14 tot $ 0,22. De investeringsuitgaven zullen naar verwachting ongeveer $ 665 miljoen bedragen.

Conferentiegesprek uitzending

Rite Aid zal vandaag om 8.30 uur Eastern Time een analistengesprek houden met opmerkingen van het managementteam van Rite Aid. De oproep wordt gelijktijdig uitgezonden via internet en is toegankelijk via de websiteswww.riteaid.comin de conference call-sectie van beleggersinformatie enwww.StreetEvents.com. Dia's met betrekking tot materialen die tijdens de oproep zijn besproken, zullen op beide sites beschikbaar zijn. Een playback van de oproep is vanaf 12.00 uur beschikbaar op beide sites. Eastern Time vandaag. Een weergave van het gesprek is vanaf 12.00 uur ook telefonisch beschikbaar. Eastern Time vandaag tot 23:59 uur Eastern Time op 20 juni 2015. Het afspeelnummer is 1-855-859-2056 vanuit de VS en Canada of 1-404-537-3406 van buiten de VS en Canada met het achtcijferige reserveringsnummer 59491036.

Rite Aid is een van de grootste drogisterijketens van het land met 4.566 winkels in 31 staten en het District of Columbia. Informatie over Rite Aid, inclusief bedrijfsachtergrond en persberichten, is beschikbaar via de website van Rite Aid opwww.riteaid.com.

Verklaringen, inclusief richtlijnen, in dit persbericht die niet historisch zijn, zijn toekomstgerichte verklaringen die zijn gedaan in overeenstemming met de Safe Harbor-bepalingen van de Private Securities Litigation Reform Act van 1995. Woorden als "anticiperen", "geloven", "doorgaan", " kunnen", "schatten", "verwachten", "van plan zijn", "kunnen", "plannen", "voorspellen", "projecteren", "zou moeten" en "zullen" en variaties op dergelijke woorden en soortgelijke uitdrukkingen zijn bedoeld om dergelijke toekomstgerichte verklaringen te identificeren. Deze toekomstgerichte verklaringen zijn geen garanties voor toekomstige prestaties en houden risico's, veronderstellingen en onzekerheden in, waaronder, maar niet beperkt tot, onze hoge schuldenlast en ons vermogen om rente en aflossingen op onze schulden te doen en te voldoen aan de andere convenanten die zijn opgenomen in onze schuldovereenkomsten, algemene economische, markt- en concurrentieomstandigheden, ons vermogen om de operationele prestaties van onze winkels te verbeteren in overeenstemming met onze langetermijnstrategie, de impact van private en publieke derde betalers voortdurende vermindering van terugbetalingen van geneesmiddelen op recept en inspanningen om postorder, ons vermogen om uitgaven te beheren en onze investeringen in werkkapitaal, resultaten van juridische en regelgevende kwesties en veranderingen in wet- of regelgeving, inclusief hervorming van de gezondheidszorg. Deze en andere risico's, veronderstellingen en onzekerheden worden beschreven in item 1A (Risicofactoren) van ons meest recente jaarverslag op formulier 10-K en in andere documenten die we indienen of verstrekken aan de Securities and Exchange Commission, die u wordt aangemoedigd om te lezen . Indien een of meer van deze risico's of onzekerheden zich voordoen, of indien onderliggende veronderstellingen onjuist blijken te zijn, kunnen de daadwerkelijke resultaten wezenlijk verschillen van de resultaten die worden aangegeven of verwacht in dergelijke toekomstgerichte verklaringen. Dienovereenkomstig wordt u gewaarschuwd om niet overmatig te vertrouwen op deze toekomstgerichte verklaringen, die alleen gelden op de datum waarop ze zijn gedaan. Rite Aid wijst uitdrukkelijk elke huidige intentie af om toekomstgerichte verklaringen publiekelijk bij te werken na de verspreiding van dit persbericht, hetzij als gevolg van nieuwe informatie, toekomstige gebeurtenissen, veranderingen in aannames of anderszins.

Zie de bijgevoegde tabel voor een afstemming van een niet-GAAP financiële maatstaf, aangepaste EBITDA en nettowinst, de meest vergelijkbare GAAP financiële maatstaf. We definiëren aangepaste EBITDA als netto-inkomen exclusief de impact van inkomstenbelastingen (en eventuele overeenkomstige aanpassingen aan belastingvrijstelling), rentelasten, afschrijvingen en amortisaties, LIFO-aanpassingen, lasten of tegoeden voor het sluiten van faciliteiten en bijzondere waardeverminderingen, voorraadafschrijvingen met betrekking tot winkel afsluitingen, kwijtschelding van schulden en andere posten (inclusief op aandelen gebaseerde compensatiekosten, verkoop van activa en investeringen en uitstel van inkomsten in verband met ons klantenloyaliteitsprogramma).

RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
GECONSOLIDEERDE BALANS
(dollars in duizenden)
(niet gecontroleerd)
30 mei 201528 februari 2015
ACTIVA
Vlottende activa:
Geldmiddelen en kasequivalenten$1.922.129$115.899
Debiteuren, netto969.725980.904
Voorraden, exclusief LIFO-reserve van $ 1.003.515 en $ 997.5282.820.7842.882.980
Uitgestelde belastingvorderingen17.82317.823
Vooruitbetaalde kosten en andere vlottende activa 100.386 224.152
Totaal vlottende activa5.830.8474.221.758
Materiële vaste activa, netto2.143.5752.091.369
Goede wil76.12476.124
Andere immateriële vaste activa, netto403.085421.480
Uitgestelde belastingvorderingen1.756.8091.766.349
Andere activa 319.334 286.172
Totale activa$10.529.774 $8.863.252
PASSIVA EN EIGEN VERMOGEN
Kortlopende verplichtingen:
Actuele looptijden van langlopende schulden en leasefinancieringsverplichtingen$35.039$100.376
Te betalen rekeningen1.167.3541.133.520
Overlopende salarissen, lonen en andere kortlopende schulden1.144.8891.193.419
Uitgestelde belastingverplichtingen 57.685 57.685
Totaal kortlopende verplichtingen2.404.967 2,485,000
Langlopende schulden, minder lopende looptijden7.142.2475.483.415
Leasefinancieringsverplichtingen minus lopende looptijden57.58561.152
Overige langlopende verplichtingen 772.244 776.629
Totaal passiva10.377.0438.806.196
Beloften en onvoorzienbare situaties--
Eigen vermogen:
Gemeenschappelijke voorraad1.014.827988.558
Extra gestort kapitaal4.570.9964.521.023
Gecumuleerd tekort(5.387.839)(5.406.675)
Gecumuleerd overig omvangrijk verlies (45.253) (45.850)
Totaal eigen vermogen 152.731 57.056
Totaal passiva en eigen vermogen$10.529.774 $8.863.252
RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
GECONSOLIDEERDE OVERZICHT VAN ACTIVITEITEN
(Dollars in duizenden, behalve bedragen per aandeel)
(niet gecontroleerd)
Dertien weken zijn voorbijDertien weken zijn voorbij
30 mei 201531 mei 2014
Inkomsten$6.647.561$6.465.531
Kosten en lasten:
Prijs van de verkochte goederen4.788.0314.662.552
Verkoop, algemene en administratie kosten1.699.5851.644.354
Huurbeëindigingskosten en bijzondere waardeverminderingen5.0224.848
Rentekosten123.607100.820
Verlies (winst) op de verkoop van activa, netto 39 (370)
6.616.284 6.412.204
Inkomen vóór inkomstenbelasting31.27753.327
Inkomstenbelasting 12.441 11.881
Netto inkomen$18.836$41.446
Gewone en verwaterde winst per aandeel:
Teller voor winst per aandeel:
Inkomen toe te rekenen aan gewone aandeelhouders - basis en verwaterd$18.836$41.446
Noemer:
Basis gewogen gemiddelde aandelen986.691963.332
Uitstaande opties en beperkte aandelen, netto 22.461 33.222
Verwaterd gewogen gemiddelde aandelen 1.009.152 996.554
Basisinkomen per aandeel$0.02$0.04
Verwaterd inkomen per aandeel$0.02$0.04
RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
GECONSOLIDEERDE OVERZICHT VAN HET GEREALISEERDE RESULTAAT
(In duizendtallen)
(niet gecontroleerd)
Dertien weken zijn voorbijDertien weken zijn voorbij
30 mei 201531 mei 2014
Netto inkomen$18.836$41.446
Overig totaalresultaat:
Toegezegd-pensioenregelingen:
Afschrijving van kosten van verstreken diensttijd, netto overgangsverplichting en netto actuariële verliezen inbegrepen in netto periodieke pensioenkosten, exclusief $ 398 en $ 0 belastingkosten 597 659
Totaal niet-gerealiseerde resultaten 597 659
Totaal inkomen$19.433$42.105
RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
AANVULLENDE OPERATIONELE EN CASHFLOW-INFORMATIE
(Dollars in duizenden, behalve bedragen per aandeel)
(niet gecontroleerd)
Dertien weken zijn voorbijDertien weken zijn voorbij
30 mei 201531 mei 2014
AANVULLENDE BEDIENINGSINFORMATIE
Inkomsten$6.647.561$6.465.531
Prijs van de verkochte goederen 4.788.031 4.662.552
Brutowinst1.859.5301.802.979
LIFO-lading 5.987 1.545
FIFO brutowinst1.865.5171.804.524
Brutowinst als percentage van de omzet27,97%27,89%
LIFO-heffing als percentage van de omzet0.09%0.02%
FIFO brutowinst als percentage van de omzet28.06%27.91%
Verkoop, algemene en administratie kosten1.699.5851.644.354
Verkoop-, algemene en administratieve kosten als percentage van de omzet25.57%25.43%
Contante rentelasten102.76296.435
Niet-contante rentelasten 20.845 4.385
Totale rentelasten123.607100.820
Aangepaste EBITDA299.263282.613
Aangepaste EBITDA als percentage van de omzet4.50%4.37%
Netto inkomen18.83641.446
Nettowinst als percentage van de omzet0,28%0,64%
Totale schuld7.234.8715.704.386
Belegd geld (a) 1.769.525 1.990
Totale schuld exclusief belegd geld5.465.3465.702.396
AANVULLENDE KASSTROOMINFORMATIE
Betalingen voor materiële vaste activa141.03794.342
Immateriële vaste activa verworven 14.293 19.586
Totale contante kapitaaluitgaven155.330113.928
Apparatuur ontvangen voor niet-contante vergoeding545-
Uitrusting gefinancierd door middel van kapitaalleases 800 1.683
Bruto kapitaaluitgaven$156.675 $115.611

(A)

Geïnvesteerde contanten omvatten $ 1.769 miljoen aan contanten die zijn gereserveerd voor de financiering van de EnvisionRx-acquisitie.

RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
AANVULLENDE INFORMATIE
RECONCILIATIE VAN NETTO-INKOMST NAAR AANGEPASTE EBITDA
(In duizendtallen)
Dertien weken zijn voorbijDertien weken zijn voorbij
30 mei 201531 mei 2014
Afstemming van nettowinst met aangepaste EBITDA:
Netto inkomen$18.836$41.446
aanpassingen:
Rentekosten123.607100.820
Inkomstenbelasting12.44111.881
Afschrijvingen en amortisatie109.649103.105
LIFO-lading5.9871.545
Huurbeëindigingskosten en bijzondere waardeverminderingen5.0224.848
Ander 23.721 18.968
Aangepaste EBITDA$299.263 $282.613
Percentage van de inkomsten4.50%4.37%
RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
GECONSOLIDEERD KASSTROOMOVERZICHT
(dollars in duizenden)
(niet gecontroleerd)
Dertien weken zijn voorbijDertien weken zijn voorbij
30 mei 201531 mei 2014
BEDRIJFSACTIVITEITEN:
Netto inkomen$18.836$41.446
Aanpassingen om aan te sluiten op de nettokasstroom uit bedrijfsactiviteiten:
Afschrijvingen en amortisatie109.649103.105
Huurbeëindigingskosten en bijzondere waardeverminderingen5.0224.848
LIFO-lading5.9871.545
Verlies (winst) op de verkoop van activa, netto39(370)
Op aandelen gebaseerde compensatiekosten7.3704.156
Wijzigingen in uitgestelde belastingen9.540-

Overtollig belastingvoordeel op aandelenopties en beperkte aandelen

(2.820)(10.522)
Mutaties in bedrijfsmiddelen en schulden:
Debiteuren11.02741.347
inventarissen56.20459.375
Te betalen rekeningen79.71586.324
Overige activa en passiva, netto 67.266 (91.506)
Nettokasstroom uit operationele activiteiten367.835239.748
INVESTERINGSACTIVITEITEN:
Betalingen voor materiële vaste activa(141.037)(94.342)
Immateriële vaste activa verworven(14.293)(19.586)
Overname van Health Dialog en RediClinic, na aftrek van verworven contanten-(65.306)
Opbrengsten uit desinvesteringen van activa en investeringen 2.838 1.873
Nettocontanten gebruikt in investeringsactiviteiten(152.492)(177.361)
FINANCIËLE ACTIVITEITEN:
Opbrengsten uit de uitgifte van langlopende schulden1.800.0001.152.293
Netto betalingen aan revolver(141.000)(49.000)
Aflossingen op langlopende schulden(5.577)(1.157.443)
Wijziging in nulbalans kasrekeningen(34.275)(8.578)
Netto-opbrengst van de uitgifte van gewone aandelen3.37810.904
Overtollig belastingvoordeel op aandelenopties en beperkte aandelen2.82010.522
Uitgestelde financieringskosten betaald (34.459) (1.488)
Nettokasstroom afkomstig van (gebruikt in) financieringsactiviteiten 1.590.887 (42.790)
Toename van geldmiddelen en kasequivalenten1.806.23019.597
Geldmiddelen en kasequivalenten, begin periode 115.899 146.406
Geldmiddelen en kasequivalenten, einde periode$1.922.129 $166.003
RITE AID CORPORATION EN DOCHTERONDERNEMINGEN
AANVULLENDE INFORMATIE
RECONCILIATIE VAN NETTO-INKOMSTENRICHTLIJNEN NAAR AANGEPASTE EBITDA-RICHTLIJNEN
JAAR EINDIGT OP 27 FEBRUARI 2016
(In duizenden, behalve bedragen per aandeel)
Begeleiding Bereik
LaagHoog
Totale omzet$30.700.000$31.200.000
Drogisterij verkoop$26.900.000$27.400.000
Zelfde winkelverkoop2.50%4.50%
Bruto kapitaaluitgaven$665.000$665.000
Afstemming van nettowinst met aangepaste EBITDA:
Netto inkomen$150.000$230.000
aanpassingen:
Rentekosten455.000455.000
Inkomstenbelasting97.000151.000
Afschrijvingen en amortisatie470.000465.000
LIFO-lading30.00010.000
Verlies op schuldpensioen33.00033.000
Winkelsluitingen en bijzondere waardeverminderingen55.00045.000
Ander 60.000 61.000
Aangepaste EBITDA (1)$1.350.000 $1.450.000
Verwaterd inkomen per aandeel$0,14$0,22
(1) Inclusief geschatte bedragen met betrekking tot onze aanstaande overname van EnvisionRx, ervan uitgaande dat we de transactie begin juli 2015 afronden. Schattingen voor EBITDA, rentelasten en afschrijvingen en amortisatie zijn respectievelijk $ 100.000, $ 105.000 en $ 25.000. Deze schattingen omvatten acquisitiegerelateerde kosten en rente om de acquisitie van 2 april 2015 tot het einde van het jaar te financieren.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (2)

Bekijk de bronversie op businesswire.com:http://www.businesswire.com/news/home/20150618005528/en/

Deel

© BusinessWire - 2015

Laatste nieuws over Rite Aid Corporation

Rite Aid Corporation kondigt directiewijzigingen aanCI
Onverzekerde Amerikaanse patiënten betalen tot $ 330 voor Eli Lilly's insuline van $ 25, zegt senator WarrenMET BETREKKING TOT
Nieuws Highlights: Topbedrijfsnieuws van de dagDJ
Gezondheidszorg omhoog door cyclische bias - GezondheidszorgoverzichtDJ
Inkomsten Flash (RAD) RITE AID CORPORATION rapporteert Q1-omzet $ 5,65 miljardMT
Rite Aid Corporation rapporteert bijzondere waardeverminderingen voor het eerste fiscale kwartaal eindigend op 3 juni 2023CI
Noord-Amerikaanse ochtendbriefing: claimgegevens, bbp -2-DJ
Transcriptie: Rite Aid Corporation, Q1 2024 Earnings Call, 29 juni 2023CI
Rite Aid Corporation rapporteert winstresultaten voor het eerste kwartaal eindigend op 3 juni 2023CI
Rite Aid Corporation biedt winstrichtlijnen voor het fiscale jaar 2024CI
Walgreens waarschuwt voor lage consumentenbestedingen; aandelen dalenMET BETREKKING TOT
Wall Street sluit hoger nu optimistische economische cijfers de vrees voor vertraging wegnemenMET BETREKKING TOT
Wall Street herstelt zich nu de optimistische economische cijfers de vrees voor vertraging wegnemenMET BETREKKING TOT
Topverhalen om 12.00 uur: Lordstown-bestanden voor faillissement; Delta Liften Begeleiding; Walgreen's mist schattingen; Biedingen voor StratasysMT
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell Small Cap Comp Value IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell 3000E Value IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell Small Cap Completeness IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell 2500 IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde uit de Russell 3000 IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell 2500 Growth IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) zakte uit de Russell 2000 Growth IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde uit de Russell 2000 IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell Small Cap Comp Growth IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde uit de Russell 2000 Value IndexCI
Rite Aid Corporation (NYSE:RAD) daalde van de Russell 3000 Growth IndexCI

Grafiek Rite Aid Corporation

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (3)

Meer grafieken

Bedrijfsprofiel

Rite Aid Corporation is een gezondheidszorgbedrijf dat een drogisterijketen exploiteert. Het bedrijf levert via verschillende programma's zijn diensten aan klanten en gemeenschappen. Het opereert via twee segmenten: het Retail Pharmacy-segment en het Pharmacy Services-segment. Het Retail Pharmacy-segment verkoopt merkgeneesmiddelen en generieke geneesmiddelen op recept en diverse andere apotheekdiensten, evenals front-endproducten, waaronder gezondheids- en schoonheidsproducten, producten voor persoonlijke verzorging en seizoensartikelen. Het Pharmacy Services Segment, dat bestaat uit Elixir, haar apotheekbenefietbeheer (PBM)-bedrijf, biedt een reeks PBM-aanbiedingen, waaronder technologieoplossingen, postbezorgdiensten, gespecialiseerde apotheken, netwerk- en kortingsadministratie, beoordeling van claims en kortingsprogramma's voor apotheken. Elixir biedt ook kortingsprogramma's op recept en Medicare Part D-verzekeringsaanbiedingen voor individuen en groepen. Het exploiteert meer dan 2.300 retailapotheeklocaties in 17 staten.

Sector

Drugsdealers

Kalender

2023-08-18- Jaarlijkse algemene vergadering

Meer over het bedrijf

Sector Detailhandel - Drugs zonder Kruidenier

Wijziging 1 januariCapi. (M$)

RITE AID BEDRIJF

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (4)

+1300,54%124 miljoen dollar

GROENE KRUIS GEZONDHEIDSBEPERKING

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (5)

-3,60%117 miljoen dollar

SALUS, LJUBLJANA, D.D.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (6)

+2,88%163 miljoen dollar

MEDISCH SYSTEEM NETWERK CO., LTD.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (7)

-14,15%79 miljoen dollar

IANTHUS CAPITAL HOLDINGS, INC.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (8)

-57,14%73 miljoen dollar

MEDISCH IKKOU GROUP CO.,LTD.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (9)

-19,05%57 miljoen dollar

PHARMARISE HOLDINGS CORPORATION

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (10)

+0,62%43 miljoen dollar

GIERST INNOVATIE

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (11)

+18,82%43 miljoen dollar

PROGRESSIVE CARE, INC.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (12)

-18,48%33 miljoen dollar

SAPPORO CLINICAL LABORATORY INC.

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (13)

-5,26%25 miljoen dollar

Detailhandel - Drugs zonder kruidenier

Ontdek onze gratis inhoud om u te helpen de aandelenmarkt beter te begrijpen. 100% gratis registratie

Rite Aid: rapporteert een netto-inkomen van $ 18,8 miljoen en een aangepaste EBITDA van $ 299,3 miljoen voor het eerste kwartaal van boekjaar 2016 (14)

Top Articles
Latest Posts
Article information

Author: Errol Quitzon

Last Updated: 16/11/2023

Views: 6023

Rating: 4.9 / 5 (79 voted)

Reviews: 94% of readers found this page helpful

Author information

Name: Errol Quitzon

Birthday: 1993-04-02

Address: 70604 Haley Lane, Port Weldonside, TN 99233-0942

Phone: +9665282866296

Job: Product Retail Agent

Hobby: Computer programming, Horseback riding, Hooping, Dance, Ice skating, Backpacking, Rafting

Introduction: My name is Errol Quitzon, I am a fair, cute, fancy, clean, attractive, sparkling, kind person who loves writing and wants to share my knowledge and understanding with you.